Новини

Науково-дослідницька робота в початковій школі

Учні початкових класів долучилися до захопливого світу науки. 

Захопливо та цікаво презентувала дослідницьку роботу "Чому корисна каша?" 

учениця 4-А класу Ромашина Анна 



З  щирими подарунками: трьома  будками, виготовленими батьками учнів, смаколиками для собак, зібраними вчителями закладу, приїхали до Славутського притулку для тварин учні 4-А класу. З цієї нагоди діти провели чергове засідання «Мур клубу», на якому закликали всіх славутчан до милосердя, доброти, та  відповідального ставлення до тих, кого приручили.



Осіння виставка

За вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, щедрістю  плодів та фантастичними  осінніми пейзажами. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини та калини, овочі, фрукти, ягоди, шишки, жолуді... 

Тому  щорічно в нашій школі проходить виставка осінніх композицій «Дари осені». 

На виставці, яка відбулася 13 жовтня  були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів та фруктів. 

Вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Діти та їх батьки з натхненням підійшли до створення композицій. Вони вкотре здивували своєю  майстерністю, бо кожна робота – найдивовижніший витвір мистецтва!








Перемогу на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»
у номінації «Початкова освіта» здобула Соколова Н. В. (ІІ місце).
Упродовж кількох днів у м. Хмельницькому Наталія Василівна проходила випробування: захищала свій проєкт, виконала тестові завдання з фаху та методики викладання навчальних предметів, провела майстер-клас, представила власний досвід роботи в пілотному класі.













25 листопада відбулася  зустріч з тренером LEGO Foundation Галиною Малевич.  Цікаво та ефективно пройшов тренінг «Реалізація ігрового та діяльнісного підходу в роботі з учнями початкових класів». Педагоги отримали практичні поради щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній простір Нової української школи за допомогою використання  конструктора LEGO.
















Проведено семінар-практикум для учасників всеукраїнського експерименту за темою: «РОЗРОБЛЕННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ НОВОГО ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ ПОЧАТКОВОЇ  ОСВІТИ» та методистів, голів методичних об’єднань вчителів початкових класів міст Шепетівки, Нетішина, Полонського, Славутського, Шепетівського районів.














Досвідом роботи з питань методичного супроводу по створенню нового освітнього середовища закладу загальної середньої освіти поділилася Кішан Надія Яківна 29 січня 2019 року на науково-практичному семінарі керівників методичних об’єднань директорів закладів загальної середньої освіти області з проблем науково-методичних засад створенняосвітнього середовища закладу загальної середньої освіти, що пройшов на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.





 Семінар для вчителів початкових класів   «Використання конструктора LEGO в освітньому просторі Нової української школи» поглибив знання педагогів про LEGO-конструктор, педагоги  розглянути нові форми роботи з конструктором, засоби інтеграції LEGO-конструювання в освітній процес. Заняття пройшло плідно та цікаво.























      22 серпня  педагоги  Трочук І.Б., Соколова Н.В., Драганюк Т.М., Шевчук Ю.В. ділилися досвідом  на серпневій (не) конференції у форматі EdCamp за темою «Сучасне учительство для сучасного учнівства».
 Майстер-клас «Один урок з життя Нової української школи» та «Technology integration into teaching context» зацікавили педагогічну спільноту міста.















 З метою поширення  досвіду  роботи щодо реалізації Всеукраїнського проекту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» 14 травня проведено семінар-практикум  для керівників закладів освіти м.Славути.

 Учасники плідно попрацювали. Відвідали  уроки в 1-А та 1-Б класах «Я досліджую світ» та англійської мови (вчителі Трочук І.Б., Кирилюк Ю.В.), ознайомилися з новим освітнім середовищем, обговорили актуальні питання та окреслили основні напрямки діяльності керівників в умовах викликів сьогодення.





























17 квітня на базі Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»  пройшов семінар учасників експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової середньої освіти» з метою обміну досвідом, обговорення викликів.
Учасники відвідали уроки «Я досліджую світ» в 1-А та 1-Б класах ( класоводи Трочук І.Б., Соколова Н.В.), пройшли вікторину  на базі платформи Triventу.соm.  у ресурсному центрі  вчителів початкових класів НВК, переглянули презентацію проекту партнерської взаємодії.
Проректор ХОІППО Попик О.Ф. та завідувач НМЦ Галас А.В. обговорили з педагогами виклики, що стоять перед початковою школою, ознайомили з метою і головними компонентами НУШ, опрацювали новий Державний стандарт початкової освіти.
Зустріч пройшла корисно, плідно, в дружньому колі однодумців.  












3 квітня до НВК"Успіх" завітали колеги з м.Хмельницького. Відвідали уроки «Я досліджую світ» у 1-Б та 1-А класах «Про що розповіла писанка?» та  «Що покласти у великодній кошик», ознайомилися з  освітнім середовищем першокласників та навчально-методичним забезпеченням.













Для вчителів початкової ланки НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» було проведено психолого-педагогічний семінар. 

Тема. Інтегрований підхід у навчанні як засіб забезпечення системних знань учнів  в рамках  реалізації  нового Державного стандарту початкової загальної середньої оcвіти.
Мета:сприяти  осучасненню діяльності вчителя згідно вимог Концепції Нової української школи, закону «Про освіту». Спрямувати на використання інноваційних технологій в практиці діяльності.
Дата проведення: 03.01.2018 року.
ПЛАН
І. Дискусія «Чи потрібно реформувати школу».
         («Шкала ставлень» та робота в групах «Так», «Ні»)
                                                         Трочук І.Б.
ІІ. Про реалізацію інтегрованого  підходу в початковій освіті в контексті Концепції Нової української школи.
                                                Соколова Н.В.,  Прокопчук О.В.
ІІІ. Міні – тренінг «Формувальне оцінювання»
                                                 Кішан Н.Я.
ІV. Руханки.
  Коробчук О.А.


V. Рефлексія.



29 листопада 2017 року пройшов семінар для вчителів  м.Славути  «Викладання англійської мови у початкових класах за Концепцією Нової української школи».
Матеріали семінару за  посиланням javascript:nicTemp();









Немає коментарів:

Дописати коментар