Учасники всеукраїнськогоексперименту

Новини


Проведено семінар-практикум для учасників всеукраїнського експерименту за темою: «РОЗРОБЛЕННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ НОВОГО ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ ПОЧАТКОВОЇ  ОСВІТИ» та методистів, голів методичних об’єднань вчителів початкових класів міст Шепетівки, Нетішина, Полонського, Славутського, Шепетівського районів.


Досвідом роботи з питань методичного супроводу по створенню нового освітнього середовища закладу загальної середньої освіти поділилася Кішан Надія Яківна 29 січня 2019 року на науково-практичному семінарі керівників методичних об’єднань директорів закладів загальної середньої освіти області з проблем науково-методичних засад створенняосвітнього середовища закладу загальної середньої освіти, що пройшов на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 Семінар для вчителів початкових класів   «Використання конструктора LEGO в освітньому просторі Нової української школи» поглибив знання педагогів про LEGO-конструктор, педагоги  розглянути нові форми роботи з конструктором, засоби інтеграції LEGO-конструювання в освітній процес. Заняття пройшло плідно та цікаво.      22 серпня  педагоги  Трочук І.Б., Соколова Н.В., Драганюк Т.М., Шевчук Ю.В. ділилися досвідом  на серпневій (не) конференції у форматі EdCamp за темою «Сучасне учительство для сучасного учнівства».
 Майстер-клас «Один урок з життя Нової української школи» та «Technology integration into teaching context» зацікавили педагогічну спільноту міста. З метою поширення  досвіду  роботи щодо реалізації Всеукраїнського проекту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» 14 травня проведено семінар-практикум  для керівників закладів освіти м.Славути.

 Учасники плідно попрацювали. Відвідали  уроки в 1-А та 1-Б класах «Я досліджую світ» та англійської мови (вчителі Трочук І.Б., Кирилюк Ю.В.), ознайомилися з новим освітнім середовищем, обговорили актуальні питання та окреслили основні напрямки діяльності керівників в умовах викликів сьогодення.

17 квітня на базі Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»  пройшов семінар учасників експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової середньої освіти» з метою обміну досвідом, обговорення викликів.
Учасники відвідали уроки «Я досліджую світ» в 1-А та 1-Б класах ( класоводи Трочук І.Б., Соколова Н.В.), пройшли вікторину  на базі платформи Triventу.соm.  у ресурсному центрі  вчителів початкових класів НВК, переглянули презентацію проекту партнерської взаємодії.
Проректор ХОІППО Попик О.Ф. та завідувач НМЦ Галас А.В. обговорили з педагогами виклики, що стоять перед початковою школою, ознайомили з метою і головними компонентами НУШ, опрацювали новий Державний стандарт початкової освіти.
Зустріч пройшла корисно, плідно, в дружньому колі однодумців.  
3 квітня до НВК"Успіх" завітали колеги з м.Хмельницького. Відвідали уроки «Я досліджую світ» у 1-Б та 1-А класах «Про що розповіла писанка?» та  «Що покласти у великодній кошик», ознайомилися з  освітнім середовищем першокласників та навчально-методичним забезпеченням.

Для вчителів початкової ланки НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» було проведено психолого-педагогічний семінар. 

Тема. Інтегрований підхід у навчанні як засіб забезпечення системних знань учнів  в рамках  реалізації  нового Державного стандарту початкової загальної середньої оcвіти.
Мета:сприяти  осучасненню діяльності вчителя згідно вимог Концепції Нової української школи, закону «Про освіту». Спрямувати на використання інноваційних технологій в практиці діяльності.
Дата проведення: 03.01.2018 року.
ПЛАН
І. Дискусія «Чи потрібно реформувати школу».
         («Шкала ставлень» та робота в групах «Так», «Ні»)
                                                         Трочук І.Б.
ІІ. Про реалізацію інтегрованого  підходу в початковій освіті в контексті Концепції Нової української школи.
                                                Соколова Н.В.,  Прокопчук О.В.
ІІІ. Міні – тренінг «Формувальне оцінювання»
                                                 Кішан Н.Я.
ІV. Руханки.
  Коробчук О.А.


V. Рефлексія.29 листопада 2017 року пройшов семінар для вчителів  м.Славути  «Викладання англійської мови у початкових класах за Концепцією Нової української школи».
Матеріали семінару за  посиланням javascript:nicTemp();

Немає коментарів:

Дописати коментар